• ŞİRKET PROFİLİ

  ÇETİN ALP OTOMOTİV kamyon yedek parça sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Biz Scania, Renault, Mercedes, Daf, Iveco, Volvo gruplarında isim yapma 30 yıl önce Daf kamyon yedek parçaları ile kapalı ayarı ve gün yeni parçalar ekleyerek gurur hissediyorum.

  Geliştirme sürecinde temel ilkemizdir çözüm''üzerinde yoğunlaşan ''hizmettir. Biz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini tutmak için çalışmalarımız meantain, kalite geliştirme, mevcut kaliteyi korumak; uzman kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda yer ve müşteri memnuniyeti bizim yaklaşım almak.

  Firmamız ÇETİN ALP OTOMOTİV tescilli markası ile üretim sektöründe katılarak yenilik bu kadar en gelişmiş arama gelişiyor. Müşterilerimizin talep ve yön kaliteden ödün vermeden birlikte, her geçen gün ürün portföyümüzü ve ihracat ağı geliştirmekteyiz.

 • MİSYONUMUZ

  İlk kurulduğumuz günden bu yana ÇETİN ALP OTOMOTİV olarak misyonumuz, müşteri odaklı çalışmaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti, en düşük maliyetli ve en hızlı şekilde sunmak en öncelikli amacımızdır.

 • VİZYONUMUZ

  Çağın gerekliliklerine, deneyimlerimizi ve birikimlerimizi katarak büyümektir.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  ÇETİN ALP OTOMOTİV sahip olduğu bütün teknoloji, eleman ve bilgi potansiyeli ile müşteri istek ve ihtiyaçlarını anlamak, bu gereksinimler doğrultusunda ihtiyaçlara cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak , ÇETİN ALP OTOMOTİV mevcut ürünlerini, sektörel ve teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyerek, müşteri ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak sürekli yenileme politikasını taşımaktadır . 

Bu web sayfasındaki ürünler orjinal değildir, sadece orjinal ürünlerin yerine kullanılabilecek ürünlerdir.Orjinal ürünlerin numaralarının verilmesi , isimlerinin ve resimlerinin kullanılması müşterilerin aradıkları ilgili ürünleri kolay bulmalarını sağlamak içindir.